Pytloun Hotels s. r. o.

Václavské náměstí 779
110 00 Praha, Czech Republic
Tel: 608022663
URL: https://www.pytloun-hotels.cz/cs/
Contact person: Nina Glenk
Logo Pytloun Hotels s. r. o.
Hotel
Praha
Brigáda, Hlavní pracovní poměr

Jsme PYTLOUN HOTELS ryze česká, úspěšná a stále se rozvíjející společnost. Naše designové i tradiční hotely najdeš v Praze, Liberci, i v horských lokacích. Máme rádi nové věci a úhly pohledu. Ne vždy je cesta snadná a tak hledáme partnery do dobrodružství.

Do naší hotelové restaurace Ve Ctěnicích hledáme kolegu/kolegyni na pozici KUCHAŘ/KUCHAŘKA. Čeká tě česká kuchyně a super parta kolegů :)

Náplň práce

Zodpovědnost za přípravu pokrmů

Příprava české kuchyně

Zodpovědnost za dodržování HACCP

Zastupování šéfkuchaře v době nepřítomnosti

Požadujeme

Vyučení v oboru

Praxe na obdobné pozici

Samostatnost, dochvilnost a spolehlivost

Nabízíme

Pracovní poměr na plný úvazek (pracovní smlouva)

5 týdnů dovolenéPřátelský tým

Zvýhodněná sazba na poukaz na ubytování pro rodinu a přátelé

Zvýhodněné mobilní tarify

Částečně dotovaná Multisport karta

V případě zajmu nám, prosím, zašlete svůj stručný životopis, budeme se těšit!