NA HLAVNÍ 23

Na Hlavní 23
18200 Praha 8, Tschechien
Tel: 608545005
URL: http://www.nahlavni23.cz
Facebook: https://www.facebook.com/nahlavni23
Kontaktperson: Tomáš Kudláček
Logo NA HLAVNÍ 23
Restaurant
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
40000-60000
Eintritt ab sofort

Pojďte společně psát příběh úspěšné restaurace, restaurace, kam se hosté rádi vrací za prvotřídním gastronomickým zážitkem.

Stellenbeschreibung

U nás v kuchyni Vás nuda nečeká, naopak, čeká na Vás zajímavá práce s prémiovými surovinami, dřina, ale také uspokojení a uznání za dobře odvedenou práci.

Pracujeme s vyzrálými masy, čerstvými rybami, sezónními a lokálními produkty, používáme moderní technologie a postupy.

Stellenanforderung

Kuchaři u nás jsou pracovití, šikovní a je na ně spolehnutí. Ideálně byste měl/a mít podobné vlastnosti.

Wir bieten

Nabízíme vynikající platové podmínky v závislosti na Vašich zkušenostech.

Samozřejmostí je dovolená, strava na pracovišti, možnost parkování.

Zaujali jsme Vás? Neztrácejme čas zdlouhavými pohovory, pojďte to rovnou zkusit do kuchyně na placenou zkoušku.

Nástup možný ihned.

Auf Inserat antworten Zu Favoriten hinzufúgen Drucken
Odeslat odkaz
Teilen Alle Inserate des Arbeitgebers