Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem čtyř hotelů v České republice, 4* hotel DUO a 4* hotel Leonardo v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 645 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrum s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce

·        *  Obsluhovat hosty v restauraci Formanka

·         * Perfektní, zákaznický, proaktivně orientovaný servis

·         * Odpovědnost za svěřené zboží a peníze

·         * Plnění dalších svěřených úkolů od nadřízených

Požadujeme

·         * Praxe na podobné pozici je výhodou

·         * Komunikativní znalost AJ a znalost dalšího jazyka výhodou

·         * Časová flexibilita

·         * Příjemné vystupování, otevřenou osobnost, chuť učit se novým věcem a rozvíjet svoje dovednosti

·         * Týmového hráče

Nabízíme

* Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr

* Možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělávání

* Možnost karierního postupu

* Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov

* Odpovídající finanční ohodnocení, měsíční prémie, roční odměny, věrnostní bonusy

* Závodní stravování, příspěvek na penzijní/ životní připojištění

* Zaměstnanecké slevy na služby hotelu, závodní stravování

* 5 dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené

* karta Multisport

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na hr@hotelduo.cz