Konferenční centrum Malenovice

Malenovice č. ev. 146
73911 Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika
Tel: 737338152
URL: http://www.malenovice.com
Kontaktní osoba: Karolína Karteczková
Logo Konferenční centrum Malenovice
Hotel
Frýdlant nad Ostravicí
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Staňte se členem přátelského kolektivu, který má nejkrásnější výhled do Beskyd.

Náplň práce

 Zajištění obsluhy hostů a práce na baru, péče o inventář, spolupráce s kuchyní při servírování jídla, příprava a úklid pracoviště, přebírka a doplňování chybějícího zboží.

Požadujeme

příjemné vystupování;znalost anglického jazyka;udržování vysokého standardu poskytovaných služeb;dodržování pracovních povinností;udržování dobrých pracovních vztahů;zkušenosti v gastronomii vítány

Nabízíme

25 dní dovolené;příplatky za přesčasy, svátky, noční, zvýhodněné volání, možnost připojení se do firemní mobilní sítě;klidnou práci v přátelském kolektivu, prémie dle hospodářského výsledku;poukaz na ubytování v hodnotě 6000 Kč/rok (po 1. roce);stravování během pracovní doby zdarma;zdarma ubytování mezi směnami;profesní růst formou dalšího vzdělávání, po prvním odpracovaném roce smlouvu na dobu neurčitou