Fitkitchen

Hlavní 398
251 66 Mirošovice, Česká republika
Tel: +420777620126
URL: http://fitkitchen.cz
Kontaktní osoba: Iegor Remizov
Logo Fitkitchen
Restaurace
Mirošovice
Hlavní pracovní poměr
32 000 hrubého
Nástup Dohodou

Společnost Fitkitchen s.r.o se zabývá výrobou hotových jídel (krabičková dieta) s rozvozem po Praze.

Náplň práce

Popis práce

* příprava jídel studené/teplé kuchyně

* příprava cukrářských výrobků
* spolupráce při sestavování receptur (včetně gramáží)
* dodržování norem HACCP
* pracovní doba Pondělí, Středa, Sobota

Požadujeme

- vyučení v oboru/praxí
- odpovědnost a samostatnost
- s chutí přicházet s novými recepty
- dodržování technologických postupů přípravy pokrmů
- dodržování standardů v oblasti čistoty a hygieny
- práce v týmu

Nabízíme

- možnost nástupu od 10 ledna
- pracovní dobu jen tři dny v týdnu (pondělí, středa, sobota)
- firemní dopravu z metra C – Opatov – 10 min do práce
- výplatu - 32 000 Kč hrubého na pozici šéf-kuchaře.

Pokud máte zájem VOLEJTE: 777 620 126

Fitkitchen