Švejk restaurant U Brázdů

U Svobodárny 1511/18
19000 Praha, Česká republika
Tel: 736118960
URL: http://www.svejkubrazdu.cz
Kontaktní osoba: Václav Jindra
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
32.000,-
Čeština
Nástup Ihned, Dohodou

Rozšiřujeme náš kuchařský tým o další členy!
Hledáme nové zaměstnance s chutí a zápalem do české poctivé kuchyně.

Česká restaurace ŠVEJK RESTAURANT U BRÁZDŮ

Restaurace funguje více jak 20 let nepřetržitě.

Restaurace spadá pod originální franchízingový koncept ŠVEJK.

Náplň práce

Rozšiřujeme náš kuchařský tým !

Hledáme schopného, spolehlivého zaměstnance, který dokáže pracovat v týmu pod vedením šéfkuchaře. Režim: krátký/ dlouhý týden. od 7:00 - 21:30 hod. Vaříme českou poctivou kuchyni, minutky, hotovky, speciality české kuchyně. Rádi vytváříme nové věci a jsme otevření novým inovacím.

Požadujeme

praxi v oboru

spolehlivost

férové jednání a chuť do vaření

Nabízíme

finanční jistotu

odpovídající platové ohodnocení + bonusy, možnost profesního růstu

přátelský kolektiv a možnost kurzů

Stabilní silná společnost.