Velkopopovická Kozlovna, Restaurace pod Ledem , Hotel u Ledu

Ringhofferova 336
251 69 Velké Popovice u Prahy, Česká republika
Tel: 602 370 776
URL: http://www.restauracepodledem.cz
Kontaktní osoba: Andrea Hobzová
Restaurace
Velké Popovice u Prahy
Hlavní pracovní poměr
28.000,- Kč - 32.000,- Kč
Čeština, Angličtina
HotelTime
Nástup Ihned

Hotel U Ledu je moderní 3 hvězdičkový hotel na Praze-východ se zaměřením na firemní klientelu, který nabízí 27 komfortních pokojů, dvě restaurace a konferenční místností. Máte zájem být součástí mladého, rodinného týmu?! Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce

Komplexní profesionální servis zaměřený na kvalitu a spokojenost hostů
Telefonická, písemná, osobní komunikace s hosty. Směny na krátký/ dlouhý týden, bez nočních směn na HPP.Finanční ohodnocení 28.000,- Kč - 32.000,- Kč / čistého . Úzká spolupráce s oddělením housekeepingu, F&B a rezervací.

Požadujeme

Zkušenosti z pozice recepční&ho v hotelu podmínkou
Přátelské, profesionální vystupování se zaměřením na spokojenost hostů
Flexibilitu, proaktivitu, pečlivost
Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou
Znalost systému Hotel Time výhodou
Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

Dobré finanční ohodnocení

Rodinná atmosféra

Firemní stravování