Ramada Prague City Centre

Václavské náměstí 820/41
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 00420271090897
URL: http://www.euroagentur.com/cz/
Kontaktní osoba: Nikola Nová
Logo Ramada Prague City Centre
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

EuroAgentur, největší česká hotelová a gastronomická společnost & incomingová agentura, která ročně přiveze nad 300.000 klientů do ČR.

Hledá kolegy či kolegyně na pozici Referent rezervačního oddělení.

Nástup možný ihned.

Náplň práce

- komunikace s klienty a obchodními partnery
- práce s rezervačním systémem
- tvorba nabídek pro klienty
- administrativní a kancelářské práce

Požadujeme

- komunikativní znalost AJ, další jazyk výhodou
- vynikající komunikační, organizační a vyjadřovací schopnosti
- přátelskou povahu
- samostatnost a smysl pro zodpovědnost
- vhodné pro absolventy

Nabízíme

- práci v největší hotelové společnosti v ČR
- práci v přátelském kolektivu
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost kariérního růstu a spolupodílet se na    rozvoji firmy
- získání nových a zajímavých zkušeností z
oblasti cestovního ruchu
- práce na HPP