FOUR SEASONS HOTEL PRAGUE

Veleslavínova 1098/2a
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 221 426 852
URL: http://www.fourseasons.com/prague
Facebook: @FourSeasonsHotelPrague
Kontaktní osoba: Petra Kubínová
Logo FOUR SEASONS HOTEL PRAGUE
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Powerpoint
Nástup Ihned

Four Seasons Hotels and Resorts je celosvětová elitní společnost s více než 40 000 zaměstnanci, kteří spolupracují na tom, aby svým hostům důsledně poskytovali co nejkvalitnější profesionální služby v oblasti pohostinství. Naše společnost se dlouhodobě umisťuje na žebříčku sestavovaným magazínem Fortune “100 nejlepších zaměstnavatelů”. Připojte se k nám a zjistěte proč!

Náplň práce

Do naší elegantní italské restaurace CottoCrudo hledáme usměvavou hostesku s příjemným a profesionálním vystupováním.

Hosteska je ambasadorem naší restaurace a prvním kontaktem s našimi hosty, proto hledáme sebevědomého kandidáta s výbornými komunikačními dovednostmi a profesionálním vystupováním.

Hlavní povinnosti hostesky jsou:

* spravování rezervačního systému,

* vítání a usazování hostů,

* příprava nabídek a aktualizace stávajícího menu.

Požadujeme

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

·      Příjemný vzhled a profesionální vystupování,

·      Výborná znalost českého a anglického jazyka,

·      Předchozí zkušenost na podobé pozici výhodou,

·      Časová flexibilita – ranní/odpolední směny, práce o víkendech a státních svátcích (práce 5 dní v týdnu, 8,5hod. směny).

Nabízíme

CO ZÍSKÁTE?

·      Kreativní pracovní náplň a práci v mladém, dynamickém týmu,

·      Zajímavé finanční ohodnocení,

·      Jako bonus až 20 nocí v rámci řetězce Four Seasons Hotels and Resorts po celém světě

·      Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, mezinárodních transferů,

·      Program zaměřený na kvalitní pracovní prostředí: stravování zdarma, čistění uniformy, volnočasové akce pro zaměstnance, charitativní akce, zaměstnanecké benefity atd.