Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Až 30 000
Čeština, Angličtina
Fidelio

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem čtyř hotelů v České republice, 4* hotel DUO a 4* hotel Leonardo v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 645 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrum s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce

* Zajišťuje kvalitu servisu, dodržuje standardy obsluhy, dohlíží na obsluhující tým.
* Spolupracuje na zabezpečování konferencí a dalších akcí s BQT oddělením
* Předkládá návrhy na vybavení a dovybavení středisek drobným a pomocným materiálem.
* Motivuje a podporuje své kolegy v dosažení jejich cílů a povinností.
* Maximalizuje zisk jednotlivých středisek spolu s kontrolou a úsporou nákladů (které nesmí ovlivnit kvalitu poskytovaných služeb).
* Spolu s F&B supervizorem kontroluje rozpisy služeb pro číšníky&servírky, brigádníky, učně na praxi a externí pracovníky s ohledem na efektivní využití pracovníků.
* Reprezentuje hotel slušným, zdvořilým profesionálním způsobem, poskytuje nejlepší péči o zákazník
* Aktivně nabízí a informuje hosty o aktuálních nabídkách a službách s cílem zajistit maximální zisk a spokojenost hosta.

Požadujeme

* praxe nebo vyučení v oboru
* komunikativní znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
* příjemné komunikativní vystupování

Nabízíme

* zajištění startovacího ubytování pro nováčky s trvalým bydlištěm mimo Prahu a Středočeský kraj
* zázemí silného a stabilního zaměstnavatele, pro nějž jsou zaměstnanci a hosté na prvním místě
* atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
* možnost parkování u hotelu zdarma
* vstup zdarma do bazénu a posilovny
* dotované závodní stravování
* 5 dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené
* příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
* mzdu vždy včas včetně všech příplatků, měsíční prémie, roční odměny a věrnostní bonusy
* možnost online vzdělávání na portále www.seduo.cz
* možnost odborného růstu – zdarma jazykové kurzy (angličtina, němčina, španělština), profesní vzdělávání, tréninky a workshopy
* možnost karierního postupu
* zaměstnanecké slevy na služby hotelu (bowling, masáže, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra)
* dotovaná karta Multisport
* společné mimopracovní společenské a sportovní aktivity
* příjemný a profesionální kolektiv

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na hr@hotelduo.cz

Těšíme se na setkání v naší společnosti!