Iron Gate Hotel & Suites

Michalská 19
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 733734257
URL: http://www.irongatehotel.com/
Kontaktní osoba: Jakub Prošek
Logo Iron Gate Hotel & Suites
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
2400 Kč/směna
Nástup Ihned, Dohodou

Jistota zaměstnaní ve stabilní rodinné společnosti s výplatou každý měsíc včas!

Staňte se součástí týmu restaurace Deer Prague, sídlící v historickém centru Prahy.

Náplň práce

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

-        PŘÍPRAVA surovin na vaření,

-        odpovědnost za kvalitu, zboží, přípravu a estetickou ÚPRAVU pokrmů,

-        podílet se na PŘÍPRAVĚ naší i mezinárodní kuchyně,

-        SPOLUPRACOVAT s ostatními kolegy v kuchyni na spokojenosti našich hostů.

Požadujeme

JAKÉ PŘEDPOKLADY BYS MĚL MÍT?

-        vyučení nebo zkušenosti z oboru - pokud žádné nemáš, rádi tě VŠE naučíme,

-        chuť na sobě pracovat, zlepšovat se, profesně RŮST a být součástí TÝMU.

Nabízíme

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI?

-        získáš PRÁCI na plný úvazek,

-        motivující MZDU obdržíš vždy v termínu,

-        budeš pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru Prahy, kde jsme víc než jen KOLEGOVÉ,

-        budeme tě motivovat, jak jít za ještě lepšími výsledky, které podpoří tvůj KARIÉRNÍ RŮST,

-        získáš jídlo na směně za pár korun, odměnu až 5 000 Kč za doporučení nových kolegů, slevy 50 % do všech našich restaurací, částečně dotovanou Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť, firemní akce…

Zaujala Tě naše nabídka? Ozvi se nám. Rádi Tě uvidíme!

Nastoupit můžeš IHNED.