HERGETOVA CIHELNA

Cihelná 2b
11800 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.kampagroup.com
Kontaktní osoba: Erik Taksony
Logo HERGETOVA CIHELNA
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština

Renomovaná restaurace s kavárnou na Malé straně.

Náplň práce

Obsluha kavárenského baru, příprava klasického sortimentu v restauraci&kavárně našeho typu.

Požadujeme

Skutečný zájem a chuť pracovat a vydělávat. Dochvilnost, čistotnost a smysl pro organizaci. Férové chování a slušnost...
Z organizačních důvodů CV s fotografií..

Nabízíme

Stabilní zázemí a férový přístup zavedené restaurace a jejího manažmentu. Čisté a moderní pracovní prostředí. Systém krátký-dlouhý týden.
Velice slušné ohodnocení a možnost přivýdělku.
Nástup možný ihned, příp. felxibilní domluva.