Art Nouveau Palace Hotel

Panská 12
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.palacehotel.cz
Kontaktní osoba: Petr Frňka
Logo Art Nouveau Palace Hotel
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Pro náš hotel hledáme kolegu/kolegyni na pozici portýra.

Náplň práce

·     uvítání hostů + asistence při ubytování

·   aktivní spolupráce s ostatními odděleními

·   práce ve 12ti hodinových směnách

Požadujeme

·   ČJ + AJ na komunikativní úrovni (další jazyky výhodou)

·         Fyzickou zdatnost

·         Výjimečné komunikační schopnosti a proklientský přístup, profesionální chování

 ·         Řidičský průkaz sk. B

·         Zvládání stresových situací

·         Smysl pro týmovou práci

Nabízíme

·         Zázemí stabilní české společnosti

Práci v příjemném prostředí 5* hotelu v centru Prahy

·       Zaměstnanecké benefity