Lemon Leaf

Myslíkova 14
12000 Praha 2, Česká republika
Tel: 776759490
URL: http://www.lemon.cz
Kontaktní osoba: Vladislav Lajgot
Logo Lemon Leaf
Restaurace
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Zavedená restaurace Lemon Leaf - Thai&Continental přijme do svého mladého kolektivu sympatickou servírku na HPP dlouhý & krátky týden.

Náplň práce

Objednávání hostů alacarte, zanášení jídel, drinků, kasírování, vyřizování objednávek take-out.

Požadujeme

Požadujeme alespoň nějakou praxi v oboru. Angličtina na dobré úrovni (schopnost plynulé konverzace osobně i po telefonu), slušné vystupování, příjemný vzhled podmínkou.

Nabízíme

Nabízíme práci dlouhý/krátký týden, dobré platové podmínky, práci v mladém kolektivu, tipy denně. Uvedená částka příjmu je průměr čisté mzdy a spropitného.

Lemon Leaf

Jsme na trhu již 16 let. Patříme k nejoblíbenějším restauracím v Praze. Máme velké množství stálých zákazníků. Snažíme se být k ním slušní a nabízet lepší služby, než ostatní.