Grand Mark Prague *****

Hybernská 12
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.grandmark.cz
Kontaktní osoba: Martina Součková
Logo Grand Mark Prague *****
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
24.000 - 30.000 Kč
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Hotel The Grand Mark Prague***** v centru Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Číšník & Servírka.

Náplň práce

- otevírání & zavírání pracoviště včetně přípravy a uzávěrky
- obsluha hostů dle standardů 5* hotelu
- vedení směny - zadávání úkolů a dohled nad brigádníky
- příprava a obsluha banketních akcí

Požadujeme

- zkušenost z obdobné pozice podmínkou
- zkušenost s ala carte servisem
- znalost angličtiny, další jazyk výhodou
- pozitivní přístup k práci
- samostatnost
- organizační schopnosti
- schopnost pracovat v týmu
- příjemné a přátelské vystupování
- zodpovědnost a loajalitu
- časovou flexibilitu
- chuť a ochotu učit se novým věcem
- dlouhodobou spolupráci
- vyučení v oboru nebo maturita výhodou

Nabízíme

- bohatý program přidružených motivačních složek mzdy

- příspěvek na stravování v hodnotě 109 Kč & den

- příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s dobou působnosti v hotelu (až 1 500 Kč &měsíčně)

- kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele

- roční finanční odměna, dárky k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a jiným životním jubileům a údálostem, jazykové kurzy, odborné školení, zimní a letní zaměstnanecká party jednotlivých oddělení i celého hotelu

- možnost kariérního posunu nejen v rámci oddělení, ale v rámci celého hotelu

- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy

Životopis prosím zasílejte včetně aktuální fotografie.

Pokud Vás nebudeme do 2 týdnů kontaktovat, nebyl Váš životopis zařazen do výběrového řízení.