Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
35 000 - 45 000
Čeština
Nástup Ihned

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Náplň práce

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostíPrezentace služeb hotelu obchodním klientůmVedení jednání o službách a obchodních podmínkách s obchodními partneryRozšiřování stávajících obchodních klientů hotelové sítěPéče o stávající obchodní partnery hotelové sítě

Požadujeme

Obchodní zkušenosti a dovednostiProaktivní a samostatný přístupPrezentační schopnostiPočítačové dovednosti, řidičské oprávnění (B)Český a Anglický jazyk slovem i písmemPředchozí obchodní praxe v hotelovém prostředí výhodou

Nabízíme

Atraktivní finanční ohodnocení s měsíčními i ročními bonusyProstředí silného a pozitivně laděného obchodního týmuSeberealizace, možnost kariérního růstu v rámci společnostiBezplatné jazykové a další kurzy, workshopy, přednáškyZaměstnanecké stavování za symbolickou cenuZvýhodněnou kartu MultisportParkování pro zaměstnance a další benefity