Hotel Růže

Horní 154
381 01 Český Krumlov, Česká republika
Tel: 380 772 100
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Romana Antlová
Hotel Český Krumlov Hlavní pracovní poměr
Angličtina MS Word, MS Excel, Pohoda, Money

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem 3 hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Náplň práce

• Asistence hostům při příjezdech a odjezdech
• Poskytování služeb hotelové recepce
• Spolupráce s rezervačním oddělením hotelu
• Práce s hotelovým rezervačním software
• Práce s internetovými portály

Požadujeme

• SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici výhodou
• pokročilá znalost AJ (denní komunikace)
• výborná znalost MS Office
• samostatnost, odpovědnost vůči svěřeným úkolům, schopnost rozhodovat se
• organizační a koordinační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
• příjemné vystupování

Preferované PC znalosti

MS Word, MS Excel, Pohoda, Money

Nabízíme

* stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
* možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
* možnost karierního postupu
* atraktivní pracovní prostředí v centru Českého Krumlova
* odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny
* závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
* zaměstnanecké slevy na služby hotelu
* možnost ubytování pro zaměstnance bydlící mimo region
* 3 (5) dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101&2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!