Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 044
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
21 000 - 26 000
Čeština, Angličtina
MS Word
Nástup Ihned

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Náplň práce

Denní písemná i telefonická komunikace s obchodními partnery

* Zajištění profesionální i rychlé komunikace nabídek

* Zadávání, kontrola a aktualizace rezervací v hotelovém systému

Vystavování faktur a kontrola plateb u rezervací

* Komunikace s ostatními odděleními hotelu

Požadujeme

Dobrou organizaci práce, pečlivost, komunikativnost

Příjemné vystupování

Proaktivita a samostatnost

Znalost Českého i Anglického jazyka slovem i písmem

Počítačové dovednosti, předchozí práce s hotelovým systémem výhodou

Předchozí praxe v hotelovém prostředí výhodou

Preferované PC znalosti

MS Word

Nabízíme

Atraktivní finanční ohodnocení s měsíčními i ročními bonusy

Prostředí silného a pozitivně laděného rezervačního týmu

Seberealizace, možnost kariérního růstu v rámci společnosti

Bezplatné jazykové a další kurzy, workshopy, přednášky

Zaměstnanecké stavování za symbolickou cenu

Zvýhodněnou kartu Multisport

Parkování pro zaměstnance a další benefity

NÁSTUP: leden 2018

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101&2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!