Hotel Růže

Horní 154
381 01 Český Krumlov, Česká republika
Tel: 380 772 401
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Alena Kubátová
Hotel Český Krumlov Hlavní pracovní poměr
Angličtina Fidelio

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem 3 hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Náplň práce

* Obsluha hostů v hotelové restauraci

Požadujeme

* praxe nebo vyučení v oboru výhodou
* komunikativní znalost AJ a znalost dalšího jazyka výhodou
* časová flexibilita, příjemné vystupování

Preferované PC znalosti

Fidelio

Nabízíme

* stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
* prémie a věrnostní motivační odměnu ve výši 18.000,-Kč
* možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
* možnost karierního postupu
* atraktivní pracovní prostředí v centru Českého Krumlova
* odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny
* závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
* zaměstnanecké slevy na služby hotelu
* možnost ubytování pro zaměstnance bydlící mimo region
* 3 (5) dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101&2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!