BOTANIQUE HOTEL PRAGUE

Sokolovska 11
18600 Praha 8, Česká republika
Tel: 226 222 604
URL: http://www.hotelbotanique.com
Kontaktní osoba: Jana Kohlíčková
Logo BOTANIQUE HOTEL PRAGUE
Hotel
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
23.500,- Kč hrubého + tipy
Čeština, Angličtina
Nástup Dohodou

Chtěli byste se podílet na spokojenosti našich hostů, máte rádi komunikaci s lidmi a péči o ně?

Jako Servírka/Číšník v našem hotelu budete každý den potkávat nové lidi, kteří přišli do naší restaurace, budete se starat o klienty během konferencí nebo o hosty v hotelovém lobby.

Přidejte se do týmu naší restaurace v Botanique hotel Prague.

Náplň práce

- obsluhujeme hotelové hosty během jejich pobytu u nás (snídaně, obědy, večeře)

- snídaně 6:30 - 10:00, v průměru 280 snídaní

- obědy 11:30 - 14:00, v průměru 90 obědů

- na večeře formou a la carte chodí hosté nejvíc mezi 18-22, počet se hodně liší každý den

- při konferenčních akcích se staráme o klienty během celé akce, ať už coffee breaky, obědy formou bufetu nebo výběr z menu

Požadujeme

- je pro nás důležitý zájem o práci s lidmi, v téhle profesi to někdy není jednoduché

- potřebujeme flexibilitu, protože pracujeme na směny

- je pro nás důležitá spokojenost hosta, takže úsměv na tváři a dát hostovi pocit, že je vítán

- většina našich hostů jsou cizinci, proto se s nimi musíte umět domluvit anglicky, zároveň během obědů se musíte domluvit také česky

Nabízíme

Za péči o naše hosty nabízíme péči o Vás, jako naše zaměstnance.

- nabízíme Vám hlavní pracovní poměr na dobu neručitou

- máme 8 hodinovou pracovní dobu, která je opravdu 8 hodinová

- pracovní směny jsou ranní a odpolední a sestavujeme je měsíc dopředu, abyste si mohli zařídit také osobní život

- všechen příjem u nás dostanete oficiálně na výplatní pásku

- 4 týdny dovolené + další dny volna navíc pro osobní potřebu

- odměňujeme nadstandardní pracovní výkon a "něco navíc" v přístupu k hostovi (dárkové poukázky ve výši 500,- Kč, měsíční odměny ve výši 1.000,- Kč a čtvrtletní finanční odměny ve výši 3.000,- Kč)

- naši kolegové mají možnost se vzdělávat formou různých kurzů (školení pro vedoucí směn, jazykové kurzy, kurzy na upselling, stínování manažerů, kurzy pro barmany)

Kromě pravidelné výplaty mzdy, včetně všech povinných příplatků, nabízíme našim kolegům a kolegyním další možnosti, jak mít práci u nás příjemnější nebo jak si zpříjemnit následně volný čas.

Moderní hotel v centru Prahy na Florenci, který nabízí 214 prostorných pokojů, restauraci ve stylu bistra se sezónní i stálou kuchyní, bar plný jedinečných drinků a koktejlů a konferenční místnosti vybavené tím nejmodernějším zařízením.