Clarion Congress Hotel Prague

Freyova 33
190 00 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 211131103
URL: http://cchp.cz
Kontaktní osoba: Denisa Veselá
Logo Clarion Congress Hotel Prague
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel, Protel
Nástup Dohodou

Do Clarion Congress Hotel Prague umístěného na Praze 9 ve Vysočanech hledáme vhodné uchazeče/čky na pozici Koordinátor/ka kongresových akcí a nástupem možným 1.8.2019.

Vhodné pro absolventy.  

Požadujeme

SŠ vzdělání
Vyjednávací, organizační a komunikační schopnosti
Proaktivní přístup a orientaci na zákazníka
Velmi dobrou znalost AJ + další jazyk výhodou 
Schopnost týmové práce
Flexibilita
Příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme

Zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí v jednom z největších hotelů společnosti CPI Hotels, a.s. 
Systém zaměstnaneckých benefitů
Možnost dalšího vzdělávání
Možnost profesního růstu v rámci hotelového řetězce
Platové ohodnocení s motivační složkou mzdy

Životopisy můžete posílat v českém nebo anglickém jazyce na emailovou adresu: hr@cchp.cz
Prosíme, uvádějte vždy název pozice, o kterou se zajímáte do předmětu emailu.

V případě, že do 14 dnů od nás neobdržíte žádnou odpověď, dali jsme přednost jinému uchazeči.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

 

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

 

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

 

 

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Odpovědět na inzerát Uložit do oblíbených Vytisknout
Odeslat odkaz
Sdílet Inzerce zaměstnavatele

Clarion Congress Hotel Prague

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.