FRENCH-REST spol. s r.o.

náměstí Republiky 5
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420222002745
URL: http://www.francouzskarestaurace.cz
Kontaktní osoba: Jiřina Jelínková
Logo FRENCH-REST spol. s r.o.
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Ihned, Dohodou

Společnost FRENCH-REST spol. s r.o. provozující  Francouzskou restauraci Art Nouveau a Plzeňskou restauraci v Obecním domě v Praze hledá do svého týmu CUKRÁŘE/CUKRÁŘKU.

Náplň práce

Příprava převážně, ala carte dezertů, talířových dezertů pro Francouzskou restauraci ART NOUVEAU

Požadujeme

Požadujeme výuční list nebo praxi v oboru, bezúhonnost,  flexibilitu a ochotu se učit novým věcem. Pozitivní přístup k oboru

Nabízíme

Nabízíme práci v krásném prostředí národní kulturní památky v dobrém kolektivu na krátký / dlouhý týden. Dobré platové ohodnocení. Podporujeme vzdělávání a profesní růst našich zaměstnanců. Zvýhodněné stravování, kvalitní pracovní oblečení. Multisport