Hotel Olšanka

Táboritská 23/1000
130 00 Praha 3 - Žižkov, Česká republika
Tel: 267092233
URL: http://www.hotelolsanka.cz
Facebook: https://www.facebook.com/hotelolsanka/
Kontaktní osoba: Martin Jíra
Logo Hotel Olšanka
Hotel
Praha 3 - Žižkov
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Alto
Nástup Ihned

MLADÝ a PŘÁTELSKÝ kolektiv sportovních nadšenců aktuálně rozšiřujeme o nového kolegu nebo kolegyni, který se stane nepostradatelnou posilou našeho týmu.

Náplň práce

Práce na recepci sportovního centra a recepci saunového světa
Zajištění prvního kontaktu zákazníků s námi
Excelentní péče o zákazníky s radostí a úsměvem
Administrativní podpora
Správa účtů zákazníků a rezervace sportovišť
Zajištění plynulého chodu recepce

Požadujeme

Dobré komunikační schopnosti
Vysoká míra zákaznické orientace
Základní znalost anglického jazyka
Znalost práce na počítači
Samostatnost, pečlivost
Týmový duch
Ochota pracovat na směny
Vztah ke sportu a zdravému životnímu stylu

Nabízíme

Zázemí silné české společnosti
Přátelské a motivující prostředí
Motivační systém finančního ohodnocení
4 týdny dovolené a sick days
13. plat
Firemní akce
Zaměstnanecké stravování
Volný vstup na sportoviště
Slevy u našich obchodních partnerů
Možnost profesního a odborného růstu (školení, tréninky, jazykové kurzy)

Strukturovaný životopis spolu s aktuální fotografií pošlete na adresu sport@hotelolsanka.cz s předmětem: Recepcni.