Sensa Fine Food Bistro

Senovážná 1394/8
110 00 Praha, Česká republika
Tel: 773484208
URL: http://www.sensabistro.com
Facebook: https://www.facebook.com/sensabistro
Kontaktní osoba: Alena Vojtová
Logo Sensa Fine Food Bistro
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Chtěli byste pracovat v novém trendy bistru v centru Prahy? Vaříte s vášní a chcete získat nové a nenahraditelné zkušenosti?

PAK SE STAŇTE ČLENEM TÝMU SENSA BISTRO, KDE SE POTKÁVAJÍ CHUTĚ Z CELÉHO SVĚTA!

Bistro Sensa je nově otevřené místo, kde se vaří kvalitní a do detailu promyšlená jídla inspirovaná zahraničními kuchyněmi.

Náplň práce

CO BUDETE MÍT U NÁS NA STAROST?

Především se podílet na tom, aby naši hosté zažili nezapomenutelný gastronomický zážitek a měli chuť se k nám vracet.Pomáhat senior kuchařům s přípravou a organizací jídla a dohlížet na zásoby v kuchyni a zabránit tak nedostatku dodávek.Samozřejmostí je dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy, dodržování technologie přípravy, jednotného servisu pokrmů a zásad hospodárnosti na pracovišti.Pracujeme ve směnném provozu v rozvržení krátký/dlouhý týden.

Požadujeme

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

Hledáme pozitivně naladěného člověka, který se chce vyvíjet díky spolupráci s těmi nejlepšími a dále se rozvíjet pro svoji vlastní budoucí karierní dráhu. Dále by bylo dobré mít:

výuční list (nebo praxi) v oboru kuchař,schopnost týmové práce,smysl pro pořádek a kreativitu,dobré komunikační schopnosti i ve stresových situacích.

Nabízíme

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

Pozici ve stabilní a špičkové společnosti s dlouholetou tradicí, vysokou úrovní služeb a moderními cíli.Možnost reálného profesního růstu, a to nejen mezi pozicemi, ale i napříč všemi OREA hotely.Přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podporu vedení.Pěkné finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky a odměny), vše oficiálně na pásku.4 týdny dovolené + 3 sick days.Stravování zdarma.Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů: sick days, slevy na pobyty v rámci řetězce OREA HOTELS & RESORTS za 250,- Kč na noc se snídaní, slevy na F&B služby v řetězci OREA HOTELS&RESORTS, penzijní připojištění a další.