NA HLAVNÍ 23

Na Hlavní 23
18200 Praha 8, Česká republika
Tel: 608545005
URL: http://www.nahlavni23.cz
Facebook: https://www.facebook.com/nahlavni23
Kontaktní osoba: Tomáš Kudláček
Logo NA HLAVNÍ 23
Restaurace
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
40000-60000
Nástup Ihned

Pojďte společně psát příběh úspěšné restaurace, restaurace, kam se hosté rádi vrací za prvotřídním gastronomickým zážitkem.

Náplň práce

U nás v kuchyni Vás nuda nečeká, naopak, čeká na Vás zajímavá práce s prémiovými surovinami, dřina, ale také uspokojení a uznání za dobře odvedenou práci.

Pracujeme s vyzrálými masy, čerstvými rybami, sezónními a lokálními produkty, používáme moderní technologie a postupy.

Požadujeme

Kuchaři u nás jsou pracovití, šikovní a je na ně spolehnutí. Ideálně byste měl/a mít podobné vlastnosti.

Nabízíme

Nabízíme vynikající platové podmínky v závislosti na Vašich zkušenostech.

Samozřejmostí je dovolená, strava na pracovišti, možnost parkování.

Zaujali jsme Vás? Neztrácejme čas zdlouhavými pohovory, pojďte to rovnou zkusit do kuchyně na placenou zkoušku.

Nástup možný ihned.