Bistro Kostelní 16

Kostelní 16
17000 Praha 7, Česká republika
Tel: 602813417
URL: http://www.kostelni16.cz
Facebook: https://www.facebook.com/kostelni16
Kontaktní osoba: Markéta Černá
Logo Bistro Kostelní 16
Restaurace
Praha 7
Hlavní pracovní poměr
50 000+
Angličtina
Nástup Dohodou

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který by doplnil náš stálý tým na pozici servírka/číšník. Jsme rodinná restaurace, kde se jeden na druhého musíme spolehnout. Pokud tě baví práce v gastru, ale nechceš pracovat 16 hod. denně. U nás máme, každý druhý víkend volný. Neděle zavřeno, sobota od 9-16 a přes týden ranní 10/15, nebo odpolední 12/22. Většina svátků zavřeno - 3. - 6. 7., Velikonoce, Vánoce, Silvestr...budeš s rodinou

Náplň práce

Jelikož jsme malá resturace, všichni umí dělat všechno, jednou budeš za barem, podruhé budeš běhat na place. Hlavní je pro nás komunikace s klientem, budeš nabízet steaky, víno, dezerty, ale i vařit kávu, nebo míchat gin-tonic. Určitě se u nás nebudeš nudit! Máme stálou a velmi přátelskou mezinárodní klientelu i tým.

Požadujeme

▪ otevřenou mysl, chuť do práce, pozitivní, profesionální a proklientský přístup, pořád se je co učit....
▪ AJ na minimálně komunikativní úrovni podmínkou
▪ zkušenost a praxe v gastronomii pokud chceš na hlavní pracovní poměr
▪ spolehlivost, poctivost, dochvilnost a chuť pracovat pro lidi
▪ vstřícný a komunikativní přístup

Nabízíme

▪ přátelský kolektiv, kde se na sebe můžeme spolehnout
▪ flexibilní pracovní dobu
▪ proplacená dovolená samozřejmostí
▪ každý druhý víkend volný
▪ většina svátků zavřeno

▪ personální strava zdarma