Spojka Karlín

Pernerova 35
186 00 Praha 8, Česká republika
URL: http://www.spojka-karlin.cz
Facebook: https://www.facebook.com/SpojkaKarlin
Kontaktní osoba: Helena Slavíková
Logo Spojka Karlín
Restaurace
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
40000 - 45000

Máš rád gastronomii a užíváš si komunikaci s hosty? Máš úsměv na tváři a radost ze spokojených hostů?  Pojď to zkusit k nám. Hledáme parťáka, který si nechce jen odchodit směnu, ale chce se podílet na úspěchu podniku a být hrdý na to kde pracuje. Někoho, na koho je spoleh a bude chtít rozvíjet jak sám sebe, tak práci, kterou dělá.

Spojka Karlín je první flexitariánská restaurace v Čr. Jedinečný koncept, nádherné prostředí, výborná gastronomie a skvělá parta lidí. To je Spojka Karlín.

Náplň práce

- práce s kávovarem Nuova Simonelli

- příprava alko i nealko nápojů z čerstvých sezónních surovin

Požadujeme

- zájem o seberozvoj v oblasti kávy

- baristické dovednosti

- praxe s přípravou kávy (již z předešlého provozu, baristický kurz, znalosti přípravy kávy a mléčné pěny)
- zájem o obor, touha se v něm zdokonalovat
- samostatnost a spolehlivost
- vstřícnost a komunikační dovednosti
- organizační schopnosti
- angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- práce v restauraci zaměřené na flexitariánství
- odpovídající platové ohodnocení

- profitshare a další bonusy
- práce na krátký / dlouhý týden
- zaměstnanecké slevy

- 20 dní dovolené

- proplácení přesčasů
- nástup ihned

Spojka Karlín je první flexitariánskou restaurací v ČR. Spojujeme u jednoho stolu všechny, kteří chtějí jíst dobře. Bez předsudků a bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána nebo milovníka masa. #jidlospojuje