Comfort Hotel Prague City East

Bečvářova 14
10000 Praha 10, Česká republika
Tel: 725458596
URL: https://www.comforthotelpraguecityeast.com/cs/
Facebook: https://www.facebook.com/comforthotelpraguecityeast
Kontaktní osoba: Tereza Danihelková
Logo Comfort Hotel Prague City East
Hotel
Praha 10
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Ihned

Do hotelu Comfort Prague City East hledáme kuchaře do hotelové kuchyně.

Náplň práce

Náplň práce: Podílení se na chodu hotelové kuchyně. Příprava hotelových snídaní, obědů a večeří. Zajištění cateringu na konferenční akce pořádané v hotelu.

Požadujeme

Spolehlivost

Dochvilnost

Samostatnost

Zkušenost s profesionálním provozem kuchyně

Nabízíme

Nabízíme:

Příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném hotelu v přátelském prostředí.

Možnost profesního růstu v rámci hotelu i hotelové sítě.

Zázemí stabilní české společnosti CPI Hotels, a.s.

Systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, cestování po hotelech v rámci společnosti po ČR i zahraničí)

Výborná dopravní dostupnost MHD - stanice TRAM přímo před hotelem, metro A Strašnická 7 minut pěšky.