Zámek Svinaře

K Zámku
26728 Svinaře, Česká republika
Tel: 602646464
URL: http://www.svinare.com
Kontaktní osoba: JIří Nosek
Logo Zámek Svinaře
Restaurace
Svinaře
Hlavní pracovní poměr
Dohodou
Čeština
Nástup Ihned, Dohodou

Hledáme výborného kuchaře pro naši zavedenou zámeckou restauraci.

Jste samostatný, kreativní a máte ambice pro seberealizaci a uplatnění svých představ? Máte zkušenost s á la carte restaurací, přípravou zajímavých jídel české i mezinárodní kuchyně? Umíte sestavit a řídit tým pro svatby a firemní akce?

Pak nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce

Příprava jídel české i mezinárodní kuchyně dle vlastního menu. Příprava jídel na raut a live cooking pro svatby a firemní akce.

Požadujeme

Očekáváme zkušenost v oboru, kreativní a aktivní přístup k práci a týmového ducha. Hledáme kuchaře co mohou něco nabídnout ale mají i chuť se dále rozvíjet.

Požadujeme: - Vyučení v oboru - Praxe v oboru min. 3 roky - Pečlivost - Zkušenost s akcemi s větším počtem účastníků (svatby, oslavy, firemní akce).

Nabízíme

Nabízíme dobré platové i pracovní podmínky, skvěle vybavenou kuchyni, hezké pracovní prostředí i dobrý kolektiv.

Více informací o nás také na https://www.instagram.com/zameksvinare nebo https://www.facebook.com/zamek.svinare