Hotel Hořec

Pec pod Sněžkou 195
54221 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Tel: 774580011
URL: http://hotelhorec.com
Kontaktní osoba: Ladislav Moravec
Logo Hotel Hořec
Hotel
Pec pod Sněžkou
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž, Externí spolupráce, Sezonní práce
35000
Angličtina, Němčina
Nástup Ihned, Dohodou

Klasický prvorepublikový hotel s úctou k českým tradicím v srdci Pece pod Sněžkou s celoročním provozem.

Náplň práce

Obsluha hostů, roznáška jídel a pití.

Požadujeme

Pozitivní přístup k zákazníkům. Znalost NJ nebo AJ, praxe v oboru.

Nabízíme

Možnost profesního růstu. Možnost ubytování. Směny dohodou. Navýšení odměny formou provize z realizované tržby.

Hotel Hořec

Klasický secesní hotel v srdci Pece pod Sněžkou s celoročním provozem