COFFEESHOP COMPANY

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha, Česká republika
Tel: 605122458
URL: http://www.coffeeshopcompany.cz
Kontaktní osoba: COFFEESHOP COMPANY s.r.o.
Logo COFFEESHOP COMPANY
Kavárna
Praha
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Manažer/Manažerka  v kavárně Coffeeshop Company

Coffeeshop Company je nová a jedinečná interpretace populární tradiční vídeňské kavárenské kultury, která byla zařazena na seznam světového kulturního dědictví UNESCO v roce 2011. Renomována kavárna Coffeshop Company otevírá pozice Vedoucí kavárny, Servírka/Číšník a Barista v OC Galerie Harfa v Praze. Pokud jste milovníky kávy a pohybujete se v gastronomii, jako ryba ve vodě - neváhejte nás kontaktovat

Náplň práce

- Obsluha zákazníků v přátelské a moderní atmosféře
- Řízení a motivace vlastního týmu
- Plánování a organizace směn, objednávky zboží

Požadujeme

 - Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- Reprezentativní vzhled
Reporting
- Kontrola dodržování nastavených systému značky
- Praxi v gastronomii na podobné pozice výhodou
- Vystudovanou školu v oboru nebo obdobnou praktickou zkušenost

Nabízíme

- Práce na plný úvazek
- Odpovídající mzdové ohodnocení + benefity + odměny
- Příležitost pro osobní a profesní vývoj
- Zajímává práce pro renomovanou značku
- Zaškolení do všech pracovních aktivit
- Podpora a rozvoj Tvých dovedností
- Zajímavá práce pro renomovanou značku
- Zaměstnanecké slevy na produkty v kavárně