Hotel Orlík

Střmenské podhradí 181
549 57 Teplice nad Metují, Česká republika
Tel: +420 727 960 323
URL: http://www.hotel-orlik.cz
Facebook: https://www.facebook.com/hotelorlik/
Kontaktní osoba: Jan Víšek
Logo Hotel Orlík
Hotel
Teplice nad Metují
Hlavní pracovní poměr
dle vzájemné dohody
Nástup Dohodou

Chcete hezkou práci v Adršpašsko-teplických skalách?

Náplň práce

Hledáme kuchaře pro spolupráci v nově otevřeném hotelu Orlík nebo jiném hotelu naší hotelové skupiny v Adršpašsko-teplických skalách.

Požadujeme

Požadujeme praxi oboru, chuť učit se novým věcem a opravdu vařit - nejenom smažit nebo ohřívat.

Nabízíme

Nabízíme férové platové ohodnocení, celá mzda je vyplácena oficiálně, možnost personálního ubytování v místě/ pomoc s hledáním trvalého bydlení. Nástup možný od jara.

Hotel Orlík