Sklípek pod radnicí

Masarykovo nám. 82
51401 Jilemnice, Česká republika
Tel: 602203920
URL: http://www.sklipekpodradnici.cz
Facebook: https://www.facebook.com/sklipekpodradnici/
Kontaktní osoba: Sklípek pod radnicí
Restaurace
Jilemnice
Hlavní pracovní poměr
40500 - 48 000 Kč
Nástup Dohodou

Nově otevřená hospůdka v Jilemnici Sklípek pod radnicí hledá pracovníky do svého týmu. Hospůdka se zaměřuje na tradiční českou kuchyni. Hledáme kuchaře s praxí, kterého práce baví a rád se učí novým věcem. Práce je vždy od 8:00 do 16:00 (neděle až čtvrtek) a jednou za 14 dní víkend 8:00 až 23:00.

Preferujeme HPP s 3 měsíční zkušební dobou.

Nástup ihned.

V případě nutnosti můžeme nabídnout ubytování.

Náplň práce

Náplní je příprava pokrmů, výdej, kontrola skladových zásob, dodržování HACCP.

Požadujeme

Preferujeme kandidáty s praxí v oboru.

Nabízíme

Platové ohodnocení činí nástupní hrubý plat 40 500 Kč, po zaučení a ZD 48 000 Kč.