Divoký Bistro

Kemp Úbislav
38473 Úbislav, Stachy, Česká republika
Tel: 739292496
Facebook: https://www.facebook.com/divokybistro/
Kontaktní osoba: Jitka Sauvage
Bistro
Úbislav, Stachy
Brigáda, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
2000 - 2500 Kč/den
Nástup: 27.5. 2020

Divoký Bistro - místo u rybníka v srdci Šumavy - velice oblíbené místo pro svoji ojedinělou atmosféru. Každému přiroste k srdci.

Náplň práce

Vaříme francouzskou a asijskou kuchyni. Klasický pracovní den - příprava, servis obědový, servis večeře, úklid. Dodržování hygienických norem. Možnost kreativity.

Červen - čtvrtek - neděle

Červenec, srpen - každý den kromě pondělí (možnost domluvy)

Září - čtvrtek - neděle

Po domluvě možno začít pracovat od poloviny května.

Požadujeme

Zájem o gastronomii, kreativitu, odvahupracovat přes letní sezónu 2020 (červen-září), příjemné vystupování, asertivní jednání, čistotnost, hbitost a naprostou spolehlivost.

Nabízíme

Nadstandartní platové ohodnocení, možnost ubytování, příjemný mladý kolektiv, práci v přírodě, kontakt s hosty, ojedinělou atmosféru, různé pracovní benefity.