Restaurace NA PALUBĚ

Nádražní 306
79084 Mikulovice, Česká republika
Tel: +420739650785
URL: http://www.napalube.com
Kontaktní osoba: Tomáš Hochla
Logo Restaurace NA PALUBĚ
Restaurace
Mikulovice
Hlavní pracovní poměr
až 25 000 Kč
Nástup Dohodou

Szukamy kucharza. Przygotowujemy nową koncepcję kuchni

Náplň práce

Będziesz gotować, śmiać się i cieszyć się dobrą gastronomią, będziesz odpowiedzialny za powierzony rozdział

Požadujeme

Smak gotować. Inteligencja, proaktywne podejście

Nabízíme

Uzgodnimy wszystko. Oferujemy stabilność i pochodzenie międzynarodowej firmy. Przygotowujemy nową koncepcję kuchni.

Godziny pracy - krótkie - długie:

Wt. - czw. 14–22 godz

Pt. - niedz. 9–22

Restaurace a penzion Na Palubě 4****S
Inzerát kucharz nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.