Ginger&Fred restaurant

Jiráskovo náměstí 1981/36
12000 Praha 2, Česká republika
Tel: 720208937
URL: http://www.gfrest.cz
Kontaktní osoba: Alice Králová Tremlová
Restaurace
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
23000,- - 25000,-
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Náš tým by rád uvítal mezi sebe šikovnou snídaňovo/obědovou servírku. Jejím úkolem bude přispět k hladkému provozu servisu během snídaní (rautová forma i á la carte servis) a obědů.

Pozice je vhodná pro ženy na mateřské dovolené, i jako přívýdělek, popřípadě příležitost pro ty, kteří chtějí v gastronomii začít pracovat a potřebují odrazový můstek pro získání praxe a zkušeností.

Náplň práce

- přípírava snídaňového rautu dle našich standartů

- side worky spojené se s nídaněmi a obědovým businessem

- doplňování snídaňového rautu

- kontrola nad kvalitou snídaní

- debaras špinavého nádobí

- úklid použitých stolů a následné prostírání

- objednávky á la carte snídaní

- práce s pokladním systémem + případná komunikace s kuchyní

- příprava nápojů (při á la carte objednávce)

- úklid snídaňového rautu a následná příprava na obědovou část (bar/restaurace)

- během obědů z větší části připravovat objednávky za barem, ale zárověń být nápomocna číšníkům při obsluze

Požadujeme

- Zkušenosti / praxe na obdobné pozici (výhodou, ne však podmínkou)

- Spolehlivost, loajalitu, pozitivní myšlení a úsměv, který by měl být Vaší přirozenou součástí

- Alespoň gasrtro znalost anglického jazyka (podmínkou)

Nabízíme

- Pohodovou práci v přátelském kolektivu

- Příležitost pracovat v prestižní restauraci s nádherným výhledem

- Pracovní poměr na HPPKrátký/dlouhý týden 6:00-17:00

- Podíl z dýšek (hotovostních i z kreditních karet)

- Možnosti příspěvků na zvyšování kvalifikace (odborné, jazykové kurzy apod.)

- Příspěvek na MultiSport kartu

- Možnost zaměstnaneckých slev

- Stravování na pracovišti

- Zaměstnanecká sleva