Hotel Skalský Dvůr

Lísek u Bystřice nad Pernštejnem
59301 Bystřice nad Pernštejnem, Česká republika
Tel: 727941689
URL: http://www.skalskydvur.cz/
Kontaktní osoba: Mgr. Šárka Matyášková
Hotel
Bystřice nad Pernštejnem
Hlavní pracovní poměr
od 26 000
Nástup Ihned

Náplň práce

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?

- příprava pokrmů

Požadujeme

JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

- vzdělání: min. ukončené střední odborné s výučním listem

- mít rád práci v kuchyni

- 2 roky praxe na pozici kuchař vítána

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?

- zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce a dosažených výsledcích

- získáte stabilní práci na hlavní pracovní poměr

- jedinečná příležitost pro seberealizaci

- vaříme moderní gastronomii s šéfkuchařem s mezinárodními zkušenostmi

- možnost zajištění dopravy do zaměstnání a ubytování