987 Prague Hotel

Senovážné náměstí 987/15
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 255 737 100
URL: http://www.987praguehotel.com
Kontaktní osoba: Nada Nekorancova
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup: 17.11. 2019

Náplň práce

·         Zajištění služeb spojených s příjezdem, pobytem a odjezdem hosta

·         Kontrola účtů, reporting, fakturace

·         Vytváření rezervací

·         Vyřizování telefonické + e-mailové komunikace

·         Spolupráce s ostatními odděleními

·         Zajištění běžného chodu recepce

·         práce s PMS Tesipro

·         zajištění maximálního servisu a spokojenosti hostů

·         12-ti hodinové noční směny

Požadujeme

·         Zkušenost s hotelovým prostředím na obdobné pozici výhodou, nicméně není podmínkou

·         znalost práce na PC

·         aktivní znalost českého a anglického jazyka

·         přátelský a empatický přístup k hostům a kolegům

·         chut učit se novým věcem

·         samostanost,spolehlivost a zodpovědný přístup

·         příjemný vzhled a vystupování

Nabízíme

·         Mladý tým, přátelskou atmosféru

·         stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok – s možností prodloužení na dobu neurčitou

·         atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy v blízkosti metra linky C „Hlavní nádraží“

·         mzda 26.000,- Kč brutto + příplatky za noční/víkendy/svátky

·         zvýhodněná cena stravování (20 Kč/večeře/oběd)

·         Multisport karta (po skončení zkušebního období)plně dotovaná zaměstnavatelem