ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

Horní Bečva 1029
75657 Horní Bečva, Česká republika
Tel: 728146964
URL: http://www.endemithotel.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/endemithotel/
Kontaktní osoba: Nikola Mališová
Logo ENDEMIT Boutique Hotel & Spa
Hotel
Horní Bečva
Brigáda, Částečný úvazek
Nástup Ihned, Dohodou

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa na Horní Bečvě nabízí práci do prestižního Wellnes & Spa. V roce 2018 i 2019 získalo od Amazing Places v kategorii Wellness & Spa vítězné první místo.

Náplň práce

Posilujeme tým, který svým návštěvníkům přibližuje krásu valašských hor, pozvedá úroveň místní gastronomie a vytváří ideální prostředí vhodné pro odpočinek a novou inspiraci.

Požadujeme

Chuť vzdělávat se a vytvářet unikátní prostředí v hotelovém oboru
- Zapálení a radost z práce
- Ochotu spolupracovat s ostatními členy týmu a navozovat přátelské prostředí na pracovišti
- Přinášet inovativní nápady a nebát se vyniknout

Nabízíme

- Práci v luxusním prostředí
- Příjemný kolektiv mladých lidí
- Motivující finanční ohodnocení
- Možnost ubytování zdarma
- Příspěvek na stravování
- Zaměstnanecké slevy na hotelové služby
- Jazykové kurzy a možnost dalšího vzdělávání
- Uznání za kvalitně odvedenou práci a možnost kariérního růstu