Barceló Brno Palace Hotel

Šilingrovo náměstí 2
602 00 Brno, Česká republika
Tel: 733 761 707
URL: http://www.barcelo.com/cs/
Kontaktní osoba: HR Manager
Logo Barceló Brno Palace Hotel
Hotel
Brno
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Ihned, Dohodou

Mezinárodní hotelový řetězec Barceló Hotel Group hledá do svého 5* hotelu v centru Brna vhodného kandidáta na pozici Odpolední pomocný kuchař.

Náplň práce

- vaření v zážitkové restauraci s kapacitou 30 osob

- odpolední směny 14:30-23:00

Požadujeme

- vyučení v oboru nebo hotelová škola výhodou

- zkušenosti s mezinárodní kuchyní vítány

- zodpovědnost, spolehlivost, pracovní nasazení

- schopnost se učit nové věci

- nástup ihned nebo dohodou

Nabízíme

- pravidelné osmihodinové směny s pevně daným rozpisem na měsíc

- práci pro jeden z nejvýznamnějších španělských hotelových řetězců Barceló Hotel Group s více než 270 hotely po celém světě

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti

- veškeré ohodnocení je přiznané na pásce

- speciální zaměstnanecké slevy v hotelových zařízeních v rámci řetězce

- obědy a večeře pro zaměstnance zdarma

- Multisport karta

- Cafeterie

- příjemné pracovní prostředí a kvalitní zázemí hotelu