Restaurace NA PALUBĚ

Nádražní 306
79084 Mikulovice, Česká republika
Tel: +420739650785
URL: http://www.napalube.com
Kontaktní osoba: Tomáš Hochla
Logo Restaurace NA PALUBĚ
Restaurace
Mikulovice
Hlavní pracovní poměr
až 30 000
Nástup Dohodou

Hledáme kuchaře. Připravujeme nový koncept kuchyně.

Náplň práce

Budeš vařit, smát se, a užívat si dobrou gastronomii, budeš zodpovídat za svěřený úsek.

Požadujeme

Chuť vařit. Inteligenci, proaktivní přístup.

Nabízíme

Na všem se domluvíme. Nabízíme stabilitu a zázemí nadnárodní firmy. Připravujeme nový koncept kuchyně. Možnost ubytovny nebo pronájmu bytu 3+1.

Pracovní doba - krátký - dlouhý :

Ut - Ne   9 - 22 hod

Restaurace a penzion Na Palubě 4****S
Inzerát Kuchař nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.