Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
až 38.000 Kč včetně bonusů
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Moderní hotel DUO je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře mezi všemi kolegy napříč všemi odděleními.

Náplň práce

* Obsluha hostů v hotelových restauracích
* Komunikace s hosty
* Příprava střediska před otevřením a po zavření (fasování zboží, denní uzávěrky, měsíční inventury)
* Řízení chodu střediska
* Kontrola spokojenosti hostů
* Trénink podřízených a jejich motivace
* Dohled nad dodržování čistoty a pořádku na pracovišti
* Práce se systémem Septim - zadávání objednávek, vystavení účtu, kasírování
* Proaktivní a zákaznický orientovaný servis
* 8-hodinové směny (5 dní v  týdnu) nebo 12-hodinové směny (krátký/ dlouhý týden)
* Možnost flexibilních směn

Požadujeme

* Praxe na podobné pozici je výhodou
* Důležité je, aby tě to u nás bavilo a cítil/a ses fajn
* Otevřenou osobnost s chutí učit se novým věcem a rozvíjet své dovednosti
* Organizační schopnosti
* Pozitivní a proaktivní myšlení a přístup k práci a zadaným úkolům
* Komunikační dovednosti a schopnost koordinace týmu
* Mít příjemné vystupování - s úsměvem jde všechno líp
* Být týmovým hráčem - tým je víc než jeden
* Aktivní znalost češtiny a angličtiny
* Občasnou časovou flexibilitu

Nabízíme

* Zajištění startovacího ubytování pro nováčky s trvalým pobytem mimo Prahu a Středočeský kraj
* K férové mzdě navíc měsíční bonus 10% z hrubé mzdy, tipy, příplatky za práci o víkendu nebo ve svátek, finanční odměnu za kladné hodnocení od hostů a za doporučení nového zaměstnance, dárek k Vánocům a narozeninám a roční prémii
* Vstup zdarma do fitness a bazénu v hotelu DUO a 50% slevu na bowling
* Dotovanou kartu Multisport
* Zdrama jazykové kurzy angličtiny, němčiny a španělštiny nebo online vzdělávání Seduo.cz
* Možnost kariérního postupu
* Dotované závodní stravování
* Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
* 5 dní zdravotního volna a 20 dní dovolené
* Zaměstnanecké slevy na služby hotelu

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na hr@hotelduo.cz

Těšíme se na setkání v hotelu DUO!