JLV, a.s.

Chodovská 3/228
14100 Praha, Česká republika
Tel: +420725517528
URL: http://www.jlv.cz
Kontaktní osoba: Rostislav Kuča
Logo JLV, a.s.
Průmyslový catering
Praha
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
28.000 - 35.000 Kč
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

PRŮVODCE lehátkových a lůžkových vozů ČD (linky Curych, Varšava, Budapešť, Bratislava)

Máte rádi dopravu a komunikaci s lidmi?Chcete mít opravdu zajímavou a velmi různorodou práci? Hledáte stabilní zaměstnání na HPP nebo brigádu?

Nemusíte mít praxi, získejte zkušeností přímo u nás!

Zaškolíme Vás po přijetí do pracovního poměru úplně zdarma!

Nástup 7.8. nebo 4.9.2023

Náplň práce

Práce je vhodná pro MIMOPRAŽSKÉ zaměstnance: nástup k výkonu práce v Praze, budete jezdit 5-8 směn měsíčně dle sezóny a mít možnost ubytování v Praze mezi směnami.

Náplň práce:

- ubytování a servis cestujícím v nočních mezinárodních vlacích ČD

- prodej rezervací a doplňkového zboží

- servírování občerstvení úklid vozu a příprava lůžek

Více informací naleznete na:

Požadujeme

Není potřeba žádné odborné vzdělání nebo praxe, zaškolíme Vás po přijetí do pracovního poměru úplně zdarma!

- vstřícný a zákaznický přístup

- příjemný vzhled a vystupování

- ochotu cestovat

- dobrý zdravotní stav

- znalost českého jazyka na pokročilé úrovni

- znalost AJ/NJ na úrovni A2 a vyšší

Nabízíme

- podpora během adaptace a v průběhu výkonu zaměstnání

- práce v turnusu (cca 15 dní v měsíci osobní volno)

- hrubá mzda až 30 000 Kčcestovní diety až 5 000 Kč měsíčně čistéhoneregulované spropitné

Benefity PRO ZAMĚSTNCE NA HPP:

- 13. plat (vánoční odměna – ½ průměrné měsíční mzdy)

- po roce 5 týdnů dovolené

- po roce příspěvek na penzijní připojištění

- firemní fitness centrum zdarma i pro rodinné příslušníky

- Multi Pass karta (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)

- možnost účastnit se firemních akcí a výletů

- očkování zdarma

- příspěvky na lůžkové a lehátkové lístky

- slevy na firemní produkty

- jídlo a nápoje za zvýhodněnou cenu

- benefitní občerstvení

- možnost přechodného ubytování pro mimopražské zájemce

Pro předání podrobnějších informací pořádáme náborové schůzky následované osobními pohovory. Zašlete nám svůj PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.