Catering Melodie

Česká republika
Tel: 739505817
Kontaktní osoba: Gabriela Říhová
Party-/Eventcatering
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Výpomoc na akci
Dohodou (Zajímavé ohodnocí)
Nástup Dohodou

Cateringová společnost se sídlem na Praze 4 a s dalšími provozy v rámci Prahy hledá do svého týmu hlavní cukrářku/cukráře s praxí, případně řadového/pomocného cukráře.

Náplň práce

Příprava dezertů na firemní provozovny, příprava dortů a dezertů na cateringové akce či office catering, tvorba nabídek, vedení týmu cukrářů.

Požadujeme

- relevantní praxe v cukrárenské výrobě

- chuť učit se novým věcem

- odvaha vést menší tým pracovníků

- kreativita vítána

Nabízíme

- stabilní zaměstnání

- přátelské prostředí

- rozvoj kreativity a profesní růst