The Grand Mark Prague*****

Hybernská 12
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.grandmark.cz
Kontaktní osoba: Martina Součková
Logo The Grand Mark Prague*****
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
35.000 Kč
Čeština, Angličtina
Opera
Nástup Ihned

Hotel The Grand Mark Prague***** v centru Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Noční Manager.

Chceš zaměstnavatele, pro něhož má Tvoje práce smysl? Chceš se v práci cítit dobře a pracovat s fajn lidmi? Pak neváhej a přidej se k nám!

Náplň práce

- zajištění bezproblémového chodu recepce (check in – check out)
- zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
- komunikace a péče o hosty
- administrativní úkony spojené s chodem recepce
- noční audit

Požadujeme

- plynulá znalost angličtiny a češtiny podmínkou

- další jazyk výhodou

- silná orientace na zákazníka

- zkušenost z obdobné pozice ve 4*nebo 5* hotelu

- příjemné a přátelské vystupování

- znalost hotelového systému  Opera výhodou

- spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita

Nabízíme

- motivační finanční ohodnocení

- příspěvek na stravování v hodnotě 130 Kč & den

- příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s dobou působnosti v hotelu (až 3 000 Kč&měsíčně)

- kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele

- roční finanční odměna

- možnost kariérního posunu nejen v rámci oddělení, ale v rámci celého hotelu

- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy

Tak co, zaujali jsme Tě? Pokud ano, pošli nám svůj životopis v českém jazyce, včetně aktuální fotografie.

Těšíme se na Tebe…

Pokud Tě nebudeme do 2 týdnů kontaktovat, nebyl Tvůj životopis zařazen do výběrového řízení.