Avenue restaurant and bar

Vinohradská 1183/83
12000 Prague, Česká republika
Tel: 773008435
URL: http://avenuerestaurant.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/avenueprague/
Kontaktní osoba: Yelizaveta Potapenko
Logo Avenue restaurant and bar
Restaurace
Prague
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

 Avenue Restaurant & Bar v Praze 2 hledá vhodného uchazeče na pozici Barman.

Náplň práce

Příprava alko/nealko nápojů, koktejlů a našich  signature  koktejlů , přijímání take out objednávek, komunikace s hosty, odpovědnost za svěřené zboží.

Požadujeme

Praxe v oboru, samostatnost, anglický jazyk na komunikativní úrovni a znalost dalšího jazyka výhodou , flexibilita, příjemné vystupování, pracovotost, poctivost, komunikativnost

Nabízíme

HPP či dlouhodobou brigádu

Práce v mladém kolektivu, vyplácení spropitného rovnou po směně.

Pracovní doba od 11.30-23:00(01:00)
Plát: 100-110 kc za hodinu + tip a vic