re.fresh

V Šáreckém údolí
16500 Praha, Česká republika
Tel: 777916919
Facebook: re.fresh FOODPOINT
Kontaktní osoba: Martina Caldová
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
20-25 tisíc čistého měsíčně
Nástup: 1.2. 2019

Pro nově otevíraný foodpoint na Břetislavce hledáme od 1.2.2019 kolegy, kteří by se s námi chtěli podílet na utváření nového konceptu, a to místa, které se točí kolem dobrého jídla a je tu pro všechny, tedy i pro naše nejmenší. Hledáme někoho, pro koho práce není jen práce, ale koho by práce u nás bavila a kdo by se chtěl svými nápady aktivně podílet na utváření nabídky našeho foodpointu. Jseš kreativní a máš chuť se zapojit? Pak nás neváhej kontaktovat.

Náplň práce

Práce za barem (příprava kávy a horkých nápojů a zejména různých freshů, smoothie a smoothiebowls, točení piva) a obsluha zákazníků. Na směně by vždy měly být minimálně dva, kteří se budou v práci za barem a obsluze zákazníků střídat.

Požadujeme

Chuť pracovat s lidmi a prostředí, kde se budou pohybovat také děti.

Chuť učit se novým věcem.

Ochotu a vstřícnost zejména k zákazníkům.

Nabízíme

Práci v příjemném a klidném prostředí Šáreckého údolí a v kolektivu mladých lidí, co je práce jejich koníčkem. Možnost aktivně se podílet na tvorbě nabídky foodpointu.

Plat 20-25 tisíc čistého měsíčně + tipy + osobné ohodncení