*****Hotel U Prince

Staroměstské náměstí 29
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 733 734 257
URL: http://www.hoteluprince.cz
Kontaktní osoba: Jakub Prošek
Logo *****Hotel U Prince
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
20 000 - 25 000 Kč
Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Jsme víc než jen kolegové, jsme rodina! Přidejte se do týmu Bauer Hotel Group - hotelu U Prince, sídlící v historickém centru Prahy, kam hledáme nového kolegu na pozici PORTÝR.

Náplň práce

-          Pomáhat hostům s jejich zavazadly,

-          umět hostům poradit a splnit jejich požadavky.

Požadujeme

-          Praxi na obdobné pozici výhodou, ale není podmínkou,

-          schopnost dorozumět se se zahraničními hosty,

-          příjemné a profesionální vystupování,

-          řidičský průkaz skupiny B,

-          chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a být součástí TÝMU.

Nabízíme

-          Práci na plný úvazek,

-          motivující MZDU, kterou obdržíte vždy v termínu,

-          budete pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru Prahy, kde jsme víc než jen KOLEGOVÉ,

-          získáte jídlo na pracovišti za pár korun, odměnu až 5 000 Kč za doporučení nových kolegů, slevy 50 % do všech našich restaurací, částečně dotovanou kartičku Multisport na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť,

-          NASTOUPIT můžete IHNED.