Urban Créme Hotel Prague

Na Poříčí 48
100 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 775 653 107
Kontaktní osoba: Marek Čermák
Logo Urban Créme Hotel Prague
Hotel
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel
Nástup Dohodou

Do nového 5* designového hotel v centru Prahy hledáme kolegy na pozici recepční. Nabízíme jak hlavní pracovní poměr, tak i zkrácené formy pracovního úvazku.

Náplň práce

- zajištění bezproblémového chodu recepce
- check-in / check-out
- práce s hotelovým systémem
- plnění požadavků hostů
- zpracování rezervací provedených na recepci
- koordinace práce portýrů
- zajišťování služeb concierge
- spolupráce s housekeepingem

Požadujeme

- znalost anglického jazyka (další jazyk výhodou)
- práce na PC
- přátelské vystupování
- profesionální komunikace s hosty a řešení jejich požadavků
- orientace na klienta

Nabízíme

- práci na HPP a dobu neurčitou, případně na DPP/DPČ
- osobní přístup
- odpovídající finanční ohodnocení včetně výrazné motivační složky
- možnost profesního růstu v rámci stávajících provozů a budoucích projektů
- práci v centru Prahy a mladém kolektivu
- možnost být u otevření a zprovoznění nového hotelu
- výhodné zaměstnanecké ceny v našich ubytovacích zařízeních v Praze a Londýně (platí i pro rodinné příslušníky)