*****Hotel U Prince

Staroměstské náměstí 29
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 733 734 257
URL: http://www.hoteluprince.cz
Kontaktní osoba: Jakub Prošek
Logo *****Hotel U Prince
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
37 500 - 42 000 Kč

Možnost ubytování v centru P1 za 2000 Kč / měsíc.

Jistota zaměstnaní ve stabilní rodinné společnosti s výplatou každý měsíc včas!

Staňte se součástí týmu Bauer Hotel Group – restaurace hotelu U Prince, sídlící v historickém centru Prahy.

Náplň práce

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?
PŘÍPRAVA surovin a vaření české a mezinárodní kuchyně,
– odpovědnost za kvalitu zboží a finální ÚPRAVA pokrmů,
SPOLUPRACOVAT s ostatními kolegy v kuchyni na spokojenosti našich hostů.

Požadujeme

KOHO HLEDÁME?
PARŤÁKA DO TÝMU, který je vyučen nebo má zkušenosti z oboru, je zodpovědný a spolehlivý.

Nabízíme

PROČ PRACOVAT U NÁS?
– získáš PRÁCI na plný úvazek,
MZDU obdržíš vždy v termínu,
– můžeš se ubytovat v blízkosti hotelu za symbolickou ČÁSTKU,
– budeš pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru PRAHY, kde jsme víc než jen KOLEGOVÉ,
– dáme ti možnost na sobě pracovat, zlepšovat se a PROFESNĚ RŮST,
JAKO ČLEN TÝMU ZÍSKÁŠ1) jídlo na směně za pár korun 2) odměnu až 5 000 Kč za doporučení nových kolegů 3) slevy 50 % do všech našich restaurací 4) částečně dotovanou Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť 5) na bolavá záda MASÁŽE zdarma
NASTOUPIT můžeš IHNED.